Блогер перетворив власне тіло на батарейку — відео

Блогер перетворив власне тіло на батарейку — відео

от автора

в

Блогер Нік Зета заявляє, що став першим у світі, хто використав власне тіло у якості батарейки. 

Головні тези:
Нік Зета став першою особою, яка використала власне тіло у якості батарейки, завдяки використанню термоелектрогенераторів.Експеримент полягав у тренуванні з термоелектричними генераторами, що використовують різницю температур для вироблення електроенергії.Зменшення різниці температур вимагало від блогера вдаватися до імпульсів тепла свого тіла, що забезпечило роботу невеликого пристрою.

Як блогеру вдалось перетворити власне тіло на батарейку Ідея Ніка Зети полягала у тому, щоб покрити власне тіло термоелектрогенераторами і за допомогою них зігрітись, перебуваючи увесь цей час на холоді. Цей тип генераторів використовує різницю температур для створення потоку електронів завдяки тому, що одна їхня сторона стає гарячішою за іншу.Для проведення експерименту Нік Зета одягнув костюм термоелектричними генераторами і почав тренуватись на вулиці.Спочатку потужність генераторів була достатньою, однак згодом почала падати через зменшення різниці температур.У зв’язку з цим блогер вирішив подавати тепло свого тіла на генератори короткими імпульсами, періодично лягаючи на них. І цього виявилося достатньо, аби живити невеликого робота, який рухався на столі.

Чоловік наголошує, що чим більша різниця температур — тим більше електрики можна виробити. Під час тренування йому вдалося дійти до показника 1 ват за «імпульс». Тому блогер назвав себе «людською батареєю».Що відомо про останні успіхи у виробництві та збереженні відновлювальної енергії В Об’єднаних Арабських Еміратах представили іноваційний проєкт, що поєднує у собі генерацію та зберігання сонячної енергії. Очікується, що установка цілодобово буде виробляти та зберігати не менше 1 ГВт електроенергії.Представники компаній Abu Dhabi Future Energy Company та Water and Electricity Company зазначають, що це буде перший у світі гігамасштабний проєкт, який поєднуватиме цілодобову роботу сонячних панелей із системою зберігання енергії.

Категорія

Технології

17 січня 14:02

Категорія

Економіка

20 січня 14:45

Категорія

Світ

25 січня 20:39