Міністерство оборони США змушене було почати блокувати китайську нейромережу DeepSeek після того, як з’ясувалось, що співробітники відомства підключали робочі комп’ютери до серверів на території Китаю.
Головні тези:
Пентагон почав блокувати китайський чат-бот DeepSeek через підозру у співпраці з китайськими серверами, що може порушувати національну безпеку.Уряд США досліджує загрози, пов’язані з використанням DeepSeek, який визнаний популярним у США та був заборонений у ВМС.Французька та італійська влада проводять опит та обмеження щодо діяльності DeepSeek для захисту конфіденційності користувачів.Чат-бот DeepSeek став найпопулярнішим додатком в Apple App Store, проте свої додаткові ризики з точки зору безпеки та етики.
Що відомо про блокування Пентагоном DeepSeekВ умовах використання DeepSeek прямо вказується, що інформація зберігається на китайських серверах і використовується відповідно до законодавства КНР. Відповідно до прийнятих у Китаї законів, всі електронні ресурси зобов’язані співпрацювати з розвідкою.Нейромережа DeepSeek В Міноборони США вже почали блокувати доступ до DeepSeek на власних електронних ресурсах, однак деякі співробітники відомства досі мають доступ до чат-боту. Тим часом уряд США намагається оцінити загрози національній безпеці, пов’язані з популярністю китайського чатбота, який очолив рейтинг в американському App Store.Нещодавно Військово-морські сили США заборонили своїм співробітникам доступ до DeepSeek через міркування безпеки та етики. Де ще починають блокувати DeepSeekЗа інформацією Reuters, Служба з контролю за дотриманням конфіденційності виступила із заявою, що наміру провести опит співробітників китайської компанії DeepSeek. Французька служба хоче краще зрозуміти, як працює система штучного інтелекту китайського стартапу і які є можливі ризики для конфіденційності користувачів.
Щоб краще зрозуміти, як працює ця система штучного інтелекту та ризики з точки зору захисту даних, CNIL допитає компанію, яка пропонує чат-бот DeepSeek, — наголошують у відомстві.
Італійська влада розпорядилася негайно запровадити обмеження обробки даних італійських користувачів у китайському чат-боті DeepSeek.ШІ-помічник китайського стартапу DeepSeek у понеділок випередив конкурента ChatGPT і став найрейтинговішим безкоштовним додатком, доступним в Apple App Store в США.
Категорія
Технології
28 січня 12:25
Категорія
Технології
28 січня 17:56
Категорія
Технології
30 січня 16:00